Cardi B, Bu Yıl Albüm Yayınlamak İstiyor

Geçtiğimiz günlerde Hollywood’daki 2019 Spark partisine katılan Cardi B, Variety’nin muhabirlerinden Marc Malkin’in birkaç sorusunu cevapladı.

Konuşmasında bu yıl yeni bir albüm çıkartmak istediğini söyleyen Cardi B, 2018’de yayınladığı Invasion of Privacy albümünün yakaladığı başarının üzerinde baskı yarattığını belirtti.

“Benim için büyük bir baskı”

“Yeni müziklerin ne zaman geleceğinden emin değilim, sadece şimdi kendimi hazırlamaya başladığımı biliyorum çünkü bu yıl için gerçekten bir albüm çıkarmaya çalışıyorum ama son albümüm Invasion of Privacy, sadece üç kez platin ödül aldı. Benim için büyük bir baskı” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!