Cardi B kendi markasını oluşturuyor
Türkçe Rap

Cardi B kendi markasını oluşturuyor

Geçtiğimiz günlerde Migos grubunun üyesi olan eşi Offset ile boşanma kararı alan Cardi B, yaklaşık iki ay önce Megan Thee Stallion ile beraber çıkardığı ve klibi ile birlikte 225 milyondan daha fazla dinlenen şarkısının adı olan Wap’i daha da popüler hale getirmek için bir marka haline getirmeyi planlıyor.

27 yaşındaki sanatçı ilk başta bira, sporcu içeceği, meyve suyu ve maden suları çıkartmak için bazı şirketlerle iş birliği yaptığını söyledi. Daha sonrası için daha da büyümeyi planlayan genç rapçi, bir çevrim içi alışveriş sitesinde şapka, ayakkabı, çanta, cüzdan ve mücevher gibi eşyaları satacak.

İlginizi Çekebilir: Trafik kurallarına uymayan Lil Yachty gözaltına alındı

Yine geçtiğimiz günlerde Cardi B, 2 yaşındaki kızı Kulture için bir Instagram hesabı açtı. Bu Instagram hesabı kısa bir sürede 900.000’den fazla takipçi sayısına ulaşarak tüm dünyada gündem olmuştu.

Cardi B ve Megan Thee Stallion’un WAP ismini verdikleri ses getiren şarkıyı yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile dinleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir