Cardi B 2 yaşındaki kızı Kulture için Instagram hesabı açtı

Geçtiğimiz günlerde 2011 ile 2014 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisini izlerken attığı hikayeler ile medyanın takibinde olan Cardi B, şimdi de kızı Kulture için açtığı Instagram hesabı ile gündeme geliyor.

Kulture için açılan bu hesap 20 Eylül Pazar günü içerisinde 600.000’den fazla takipçi sayısına ulaştı. Küçük kızın Instagram hesabında sadece ebeveynleri olan Cardi B ve Offset takip ediliyor olarak görünmekte.

İlginizi Çekebilir: Instagram’dan konum paylaşan Amerikalı rapçi öldürüldü

Cardi B geçtiğimiz günlerde Kulture’in babası ve Migos ekibinin üyesi Offset’ten boşanma kararı ile ilgili yaptığı açıklamada, Offset’in her seferinde yaptığı deliliklerden bıktığını ve bu duruma karşı hiç bir şey yapamadığını, çünkü beraber yaşadıkları her olayın medyaya yansımasından hoşlanmadığını söylemişti.

27 yaşındaki rapçi çoğu kişinin iddia ettiği ikinci defa anne oluyor söylentisinin tamamen yalandan ibaret olduğunu söylerken, artık bu konuları tartışmaktan çok yorulduğunu, artık ilişkilerinin başlarda olduğu gibi gitmediği ve bu sebepten ayrılmayı tercih ettiğini söylüyor.

Kulture’ın Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilir veya yazımızın sonunda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Cardi B 2 yaşındaki kızı Kulture için Instagram hesabı açtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!