Cardi B OnlyFans üzerinden ayda 9 milyon dolardan fazla kazanıyor
Türkçe Rap

Cardi B OnlyFans üzerinden ayda 9 milyon dolardan fazla kazanıyor

Sık sık gündemimize gelen Amerikalı sanatçı Cardi B, bu sefer OnlyFans hesabının istatistikleri ile kendine ozgurhiphop.com’da yer buluyor. Son gelen haberlere göre 27 yaşındaki rapçi sadece Onlyfans.com üzerindeki hesabı üzerinden her ay 9 milyon dolardan daha fazla kazanç sağlıyor.

Rapçi Casanova tarafından yayınlanan ve kısa süre sonra silinen bir grafik, ünlü isimlerin ve diğer kullanıcıların +18 içeriklerini abonelik yolu ile sunduğu platformun en çok kazananlarını gösteriyordu.

İlginizi Çekebilir: Rihanna Müslümanlardan özür dilemekte gecikmedi

Bu grafikte yer alan bilgilere göre platformun en çok kazanan ismi aylık 19.9 milyon dolar kazanç ile Amerikalı model ve girişimci Blac Chyna oluyor. Chyna’yı oyuncu Bella Thorne 11.6 milyon dolar ile, Cardi B 9,2 milyon dolar ile, Tyga 7,6 milyon dolar ile, Mia Khalifa 6,3 milyon dolar ile, Erica Mona 4.4 milyon dolar ile ve Pia Mia 2,1 milyon dolar ile tanınmış isimler takip ediyor.

İlk 10’da yer alan en düşük abonelik ücretine sahip olan Cardi B ise belirtilene göre kendi özel görüntülerini değil, kamera arkası görüntüleri paylaşıp soru-cevap odaklı canlı yayınlar yapıyor. Buraya tıklayarak Cardi B’nin sahip olduğu Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir