Türkçe Rap

Ceg, DMT albümünün şarkı listesini paylaştı

Ceg, DMT albümünün şarkı listesini paylaştı

En son albümünü 2018 yılında yayınlayan Ceg, geçtiğimiz haftalarda First Class parçasını yayınlayarak yeni albümünün ilk adımını atmıştı. 3 Aralık Perşembe günü ise sanatçı, Instagram Hikayeler özelliğini kullanarak DMT ismini verdiği albümünün şarkı listesini paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Rozz Kalliope müzik yapmayı bıraktığını açıkladı

Paylaşan bilgilere göre 11 Aralık tarihinde dinleyiciler ile bir araya gelecek albümde 14 farklı şarkı yer alacak. Bu 14 şarkının 10’unda Ceg tek başına yer alırken, 4 şarkıda Ceg’e bir sanatçı eşlik ediyor olacak.

Albümün ilk şarkısı First Class ve sekizinci şarkısı Yeşillendir geçtiğimiz dönemde dinleyicilerin beğenisine sunulmuştu. albümde yer alan şarkıların isimlerini ve düetleri aşağıda görebilirsiniz.

Ceg – DMT Albümü Şarkıları

 1. First Class
 2. En Dipten
 3. Ciro Ft. Ati242
 4. Faturalar Ft. Patron
 5. Dün Gece
 6. Uyuşana Dek
 7. Eski Jagged
 8. Yeşillendir Ft. Anıl Piyancı
 9. Hennessy Ft. Khontkar
 10. Ölümün Kuzeni
 11. Kafi Değil
 12. Dedemin Anadol’u
 13. Yatmadan önce
 14. Normal

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap