Yeni Çıkanlar

Ceg Ft. Anıl Piyancı – Yeşillendir Yayında!

Ceg Ft. Anıl Piyancı - Yeşillendir Yayında!

Türkçe Rap müzik dinleyenler arasındaki iki popüler isim Ceg ve Anıl Piyancı, Yeşillendir isimli şarkıda bir araya geldiler. İkilinin düeti 17 Ocak Cuma gününü ilk dakikalarında hem şarkı hem de video klip olarak dinleyicilerin önüne çıktı.

3 dakika 47 saniye uzunluğunda olan parça Whitechapel Music etiketi ile dijital müzik platformları ve YouTube üzerindeki yerini aldı. Şarkının prodüktörlük koltuğunda King Corn Beatzz otururken, Mix ve Mastering işlemleri Gökhan Keskin tarafından yapılmış.

Şarkı ile yayınlanan video klibi ise Samet Porsuk’un yönetiminde kayda alınmış. Samet Porsuk’u daha önce Anıl Piyancı ve Kozmos düeti Ex Arıyor ve Patron’un Hayvan şarkısının video klibinde görme fırsatı yakalamıştık.

Video klibin prodüksiyon ekibinde görüntü yönetmenliği Metehan Kutlu, kurgu ve görsel efektler Kerem Emre Kopuz ve kameramanlık ise Esat İnci tarafından yapılmış.

Popüler iki ismin bir araya gelerek oluşturduğu Yeşillendir isimli şarkıya aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir