Çekmece Flow ve Rubycon’dan Fragman Geldi

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı Hoşgeldin Mahalleme ve Çekmeceden Yıldızlara parçaları ile hızlı bir atlama yapan MOB Entertainment, yeni projelerine devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 28 Ekim’de Dorock XL Beşiktaş’da bir konser vereceklerini açıklayan ekip, bugün Youtube kanalları ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden yeni bir video yayınladı.

Çekmece Flow & Rubycon’da Mad Max Havası Hakim

Çekmece Flow & Rubycon olarak isimlendirilen video bütün dinleyicileri heyecanlandırdı. Yayınlanan fragmanda Mad Max dünyasının havası eksiksiz olarak dahil edilmiş. Motive bir anten ile bir yere bağlanmaya çalışıyor ama başaramıyor. Ruby ise birinin izini sürmekte. Fragmanın sonunda ise ikili aynı noktada buluşuyor.

Tahmin etmenin zor olduğu bu durumda en mantıklı olan iki farklı parçanın tek klipte buluşması. Fakat en iyi sonucu bize zaman gösterecek! Fragmanın ve aynı zamanda klibin yönetmenliğini Tepki yaparken, müzikal kısımı Brok Beatz üstleniyor.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!