Türkçe Rap

Cengiz Semercioğlu, Ben Fero’ya Sitem Etti

Türkiye’nin tanınmış gazetecilerinden Cengiz Semercioğlu, Hürriyet gazetesindeki köşe yazısında bugün Ben Fero’ya da sitemli bir şekilde yer verdi.

5 Temmuz 2019 günü yazdığı yazıda 5 farklı konuya değinen gazetecinin ilk konusu Ben Fero oldu. Yazısında Ben Fero’ya röportaj ve TV 8’de gerçekleştirdiği televizyon programı için davet isteği götürdüğünü fakat reddedildiğini söyledi.

Semercioğlu’nun belirttiğine göre Fero’nun menajeri bu röportaj isteğini “Bizim için televizyon ve gazete çok eski mecralar. Bu yüzden oralara hiç röportaj vermedik, vermeyeceğiz de. Bu bizim stratejimiz. Biz kendi bildiğimiz mecrada var olmaya devam edeceğiz” söylemleri ile reddetti.

Ünlü gazeteci yazısına Ben Fero’nun bu tarz bir yaklaşıma sahip olup, Demet Akalın ile ortak bir iş yapmasını eleştiriyor.

Yazının tam haline bu adres http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/cengiz-semercioglu/ben-fero-geleneksel-medyayi-neden-reddediyor-41263959 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap