Ceronimo Kimdir?

ozgurhiphop.com’da yayınladığımız kimdir serimizde bu sefer Ceronimo kimdir diyoruz. Bu yazıda sanatçının Spotify hesabındaki biyografisini sizlere aktarırken, kaç yaşında, gerçek adı, nereli ve şarkıları gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Ceronimo, Hip-Hop ve Rap müzik söz yazarı ve şarkıcısıdır. İlk teklisi Yalnızlık En İyisi’ni Sony Music ve Basemode Records etiketi ile piyasaya sürdü. Birkaç ay sonra ise Hissediyorum, Neye Yarıyor?, Paramız Yok ve Space19 teklilerini yayınladı. 2020 baharında ise Tüm Hikayem’i yayınladı ve başarıya ulaştı. Türkiye’de Trap müzik yapan sanatçılardan biridir.

Lütfen Ceronimo Kimdir? yazısı hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!