Ceza’dan Cartoon Network İçin Özel Şarkı

Geçtiğimiz haftalarda Fight Kulüp şarkısında Ezhel, Killa Hakan ve Ben Fero ile gördüğümüz Ceza, Cartoon Network Türkiye kanalı için bir şarkı hazırladı. Dünya devi çizgi film kanalı için yapılan şarkıya “Çizgi Film Gurmeleri” ismi verilmiş.

1 dakika 51 saniyelik şarkının altyapısı Roka Beat’e aitken, kayıt, mix ve mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından yapılmış. Kısa şarkı şu anda sadece YouTube üzerinde yer almakta.

Cartoon Network için hazırlanan şarkının yapılan basın açıklamasında Ceza, “Ben de uzun zamandır çocuklar için bir şarkı yapmak istiyordum. Bu sebeple iş birliğimiz bir hayal ortaklığına dönüştü” dedi.

[ilgiliicerik icerik_id=”4942″]

“Aklımıza gelen ilk isim Ceza oldu”

WarnerMedia Türkiye ve Ortadoğu Pazarlama, Dijital ve PR Direktörü Esti Pekdemir ise yaptığı açıklamada “Çocukların son zamanlarda rap müziğe olan ilgisinin artmasıyla biz de bir rap şarkısını kampanyamıza dahil etmek istedik ve aklımıza gelen ilk isim çocukların da severek dinlediği Ceza oldu. Ayrıca, Türkiye Olimpiyat Komitesi tarafından şeref diploması ve Fair Play ödülüne layık görülen ilk müzisyen olan ve hem kariyeri hem de karakteriyle övgü alan sanatçı Ceza ile bir araya gelmek bizim için çok kıymetli” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Basın açıklamaları kaynağı: https://pazarlamasyon.com/cartoon-network-unlu-rapci-ceza-ile-is-birligi-yapti/]
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!