Ceza Podyuma Çıktı

Türkçe Rap’te üstat olarak görülen isimlerden Ceza, bugün podyuma çıktı. DB Berdan’ın Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI)’daki 2019 sonbahar kış koleksiyonunun tanıtım defilesinde podyuma çıkan Ceza, bütün ilgiyi üzerine topladı.

Yeni giysi koleksiyonunun tanıtım defilesinde Ceza’nın haricinde, Çarpışma, Bozkır ve Kalp Atışı gibi daha birçok dizide rol alan Merve Çağıran da podyumda boy gösterdi. Etkinliğin ardından ise Ceza Twitter hesabı üzerinden birtakım açıklamalarda bulundu. Ceza, attığı Tweet ile defilede yaptığı el hareketinin terör destekçisi olduğu yönünde olduğu söyleyen medya kanalları hakkında açıklama yaptı.

Ceza açıklamasında şunları söyledi; “Bugün konuk olarak katıldığım defilede yaptığım bu hareket basın tarafından terör destekçisi olduğum yönünde anlaşılmış ve o yöne çekilmeye çalışılmıştır. Bu konuda çıkacak olası haberlerle ilgili resmi olarak buradan ilk ve son kez açıklamak istedim. Bugüne kadar şarkılarımda, konserlerimde hep barış yanlısı oldum. Yıllardır dinleyen, takip eden herkes bunu bilir. Başka bir anlam aramamak gerekir. Gerçeği yansıtmayan söylem ve haberlere adımın karıştırılması durumunda hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutacağım. “

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler  ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

https://dai.ly/x74hgca

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!