Türkçe Rap

City Morgue x Rockstar İşbirliği Geliyor

City Morgue x Rockstar İşbirliği Geliyor

İki kişiden oluşan Amerika, New York’lu müzik grubu City Morgue, Rockstar Games’in yeni oyunu için bir işbirliğine gittiklerini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Paylaşılan görselde ise Hip Hop grubunun ve dev oyun şirketinin logosu ve 2020 yaz sezonu detayı yer almakta.

City Morgue tarafından yapılan bu paylaşım ile birlikte Grand Theft Auto oyununun altıncısının geleceği üzerindeki teoriler de hızla artmaya başladı. Geçtiğimiz hafta şirket tarafından açılan iş başvurusunda da büyük bir açık dünya oyunu için bir animasyon uzmanı aranması bu iddialara destek verdi.

2013 yılında yayınlanan GTA 5’te de birçok Rap müzik, oyun içi radyoda yerini almıştı. Bu isimlere örnek olarak Kendrick Lamar, Future, YG, A$AP Rocky, 2Pac, Ice Cube, Dr.Dre, Snoop Dogg ve daha birçok başarılı sanatçıyı gösterebiliriz. Eğer oyun içi radyolarda çalan şarkıların tam listesine göz atmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap