Critical Yeni Teklisi Hapsolan’ı Yayınladı

Geçtiğimiz yılın son aylarında yayınladığı Haram isimli teklisi ile yüz binlerce kişiye ulaşan Critical, Hapsolan isimli yeni teklisini yayınladı. 19 Şubat Çarşamba günü yayınlanan parça, şu anda sadece YouTube üzerinde video klibi ile yer alıyor.

1 dakika 51 saniye uzunluğunda olan parça, sanatçının kendi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Şarkının prodüktörü hakkında bilgi verilmezken, Mix ve Mastering işlemleri Kalimero tarafından yapılmış.

Hapsolan şarkısının video klibi ise Ahmet Cenk Koray yönetmenliğinde çekilirken, kurgu işlemleri Cenan Çelik tarafından yapılmış. Parçaya ve video klibine yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!