Türkçe Rap

Çukur 2.Sezon Galasında Rap Rüzgarı

Türk izleyicilerin oldukça fazla sevdiği televizyon dizisi Çukur ikinci sezon finalinin galası 27 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek. Lütfi Kırdar Auditorium’da gerçekleşecek olan etkinlikte dizide eserleri çalınmış birçok sanatçı sahne alacak. Bu sanatçılar arasında Türkçe Rap’ten de isimler var.

Çukur sezon finali galasında yer alacak isimler arasında Yemin Ederim şarkısı ile Heja ve Şam, Kabus şarkısı ile Hidra ve Saki ve Derindeyim şarkısı ile MRF bu etkinlikte sahne alacaklar. Etkinlikteki konserler 19:30’da başlayacak ve 21:00’e kadar sürecek.

Biletleri Biletix platformu üzerinden satılan gala gecesinin gelirleri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanacak. Etkinliğin sloganı ise “Çukur’da Umut Var” olarak belirlenmiş. Galanın biletleri ise 100 lira ile 400 lira arasında değişmekte.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap