Son olarak Pick Up adlı şarkısını dinleyicileri ile buluşturan 28 yaşındaki rapci DaBaby, Kuzey Carolina'nın Charlotte şehrinde bulunduğu sırada silah sesleri yankılandı.
Türkçe Rap

Dababy Charlotte’de bulunduğu sırada silah sesleri yükseldi

Son olarak Pick Up adlı şarkısını dinleyicileri ile buluşturan 28 yaşındaki rapçi DaBaby, Kuzey Carolina’nın Charlotte şehrinde bulunduğu sırada etrafta silah sesleri yankılandı. Rapçi, 3 Ekim günü müzik klibi çekmek veya bir etkinlik için Stunna 4 Vegas ile çekilmiş olduğu fotoğrafları olayın yaşandığı konumdan paylaşmıştı.

O güne ait sosyal medyada paylaşılan videoya göre, caddede yukarı ve aşağı yönlerde hızlanan birden fazla araba bulunuyor. Silah sesleri duyuluyor ve insanlar koşuyor. Başka bir videoda ise  o sırada bir bayanın vurulduğunu söyleniyor. Charlotte’de bulunan kolluk kuvvetlerinin açıklamasına göre, olay sonrası herhangi biri tutuklanmamış.

İlginizi Çekebilir: Travis ve Kylie kızları Stormi’nin ilk okul günü için bir arada

DaBaby bu olaydan bir gün sonra yani 4 Ekim günü, çekim sırasında orada olmadığını söyledi. Ayrıca Instagram üzerinden elinde paraların bulunduğu bir müzik videosu yayınladı ve açıklama olarak Çatışma seslerini ben de duydum fakat o sırada ben güvenli bir yerdeydim açıklamasında bulundu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir