Yeni Çıkanlar

Deniz Gürzumar Yarın Olsun isimli teklisini yayınladı

Deniz Gürzumar Yarın Olsun isimli teklisini yayınladı
Deniz Gürzumar Yarın Olsun isimli şarkısını yayınladı

Müzikal anlamda yaklaşık 10 aydır sessizliğini koruyan Deniz Gürzumar, 2021 yılının ikinci cuma gününde Yarın Olsun ismini verdiği yeni tekli projesini dinleyicileri ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır’dan düet: Buzlu Kahve

Ramo ve İçerde gibi pek çok popüler yapımda rol alırken gördüğümüz Deniz Gürzumar’ın yeni teklisi toplamda 3 dakika 27 saniyelik bir uzunluktan oluşuyor.

Şarkıda müzik, düzenleme ve Mix işlemi Faruk Çeliker tarafından yapılırken, Mastering işlemi Baran Kılkıl tarafından yapılmış. CES Yapım YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klipte ise yönetmenlik Yavuzcan Pınar, ikinci yönetmenlik ise Oğuzhan Pınar tarafından yapılmış.

Sanatçının Yarın Olsun ismini verdiği şarkıya buraya tıklayarak YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir