Dersu yeni teklisi Trouble yayınlandı
Dersu yeni teklisi Trouble yayınlandı
Basın BülteniYeni Çıkanlar

Dersu’nun yeni teklisi Trouble yayınlandı

21 Mayıs Cuma günü, İstanbul doğumlu alternatif R&B/Pop şarkıcısı ve söz yazarı Dersu’nun yeni teklisi Trouble, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlandı.

Toksik bir ilişkinin perde arkasında yaşanan aşk ilişkisinin karmaşık doğasını araştıran şarkıyı Toronto’da yazmaya başlayan sanatçı, kayıt sürecini İstanbul’da, Roketsonik Prodüksiyon Stüdyosu’nda, ses mühendisi Adham Farid’in desteğiyle tamamladı.

Şarkının prodüktörlüğünü Amsterdam’da müzik eğitimine devam eden Coco Tekel (Efe Şenel) üstlenirken, Mix ve Mastering süreçlerini ise Avusturyalı ses mühendisi Kilian Maria Mayer ve Jan Engelmaier gerçekleştirdi.

Avrupa Müzik’in YouTube kanalı MuzikPlay’de yayımlanacak klibin yönetmenliğinde Veli Furkan Güneş imzası var. Klipte Veli Furkan’a ekibinden Mert Savaş ve Tuna Çimen eşlik ediyor.

Trouble isimli şarkıyı dijital platformlarda dinlemek ya da satın almak için şu bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://backl.ink/146815499

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir