Yeni Çıkanlar

Derya Wasabi İsimli Teklisini Yayınladı

derya wasabi

Yaklaşık 3 ay önce yayınladığı FERDINVND isimli şarkı ile uzun sessizliğini bozan Derya, Wasabi isimli yeni teklisini yayınladı. Parça Sony Music Türkiye’nin alt markası Basemode Records etiketi ile dijital platformlarda yer aldı.

3 dakika 34 saniye uzunluğunda olan şarkının video klibi de yayınlandı. Aynı günün akşam saatlerinde ise YouTube üzerinden bu video klibe ulaşmak isteyenler “Video kullanılamıyor Yükleyici, bu videoyu kullanıma sunmadı.” mesajı ile karşılaşmaktalar. Sanatçı ise klibin durumu için “Noldu bizim #Wasabi nin klip? @YouTube” dedi.

Wasabi isimli şarkının altyapısı Astral’e aitken, Mix işlemi Barlas Köroğlu, Mastering işlemi ise Buğra Kunt tarafından yapılmış. Parçanın sorun yaşayan video klibi ise Samet Porsuk tarafından yönetilmiş. Klibin görüntü yönetmenliğinde ise Kerem Emre Kopuz rol almış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir