Yeni Çıkanlar

Des ve Sansar Salvo Düeti Eskilerden, Yayında!

Des ve Sansar Salvo Düeti Eskilerden, Yayında!

Türkçe Rap müziğin önemli gruplarından olan Merdiven Crew ekibinin iki üyesi Eskilerden isimli şarkıda bir araya geldi. Son zamanlarda yeniden canlanacağını duyduğumuz Merdiven Crew’den Des ve Sansar Salvo, ortak bir işe imza attı.

Des’in yeni yayınlanan Kartes albümünün dördüncü şarkısı olan Eskilerden, toplamda 3 dakika 25 saniye uzunluğunda. Video klibi ile yayınlanan parçanın altyapısı ve Mastering işlemleri Des tarafından yapılırken, video klibin yönetmenliği Burak Özsoy tarafından yapılmış.

Des’in Kartes Albümü de Yayında

Bu video klip ile birlikte sanatçının Kartes ismini verdiği albümü de yayınlandı. Toplamda 10 parçadan oluşan albümde Des’e Sansar Salvo, Sayedar ve Bossy eşlik ediyor. NineSixNExt etiketi ile yayınlanan albümün şarkılarını aşağıda görebilirsiniz.

  1. Reelkarnasyon
  2. Onbin Adım
  3. Listemde Kalmaz
  4. Eskilerden Ft. Sansar Salvo
  5. Bonmarşe
  6. Bir Sorum Var
  7. İyi Ama
  8. Kabusu Çok Gecenin Ft. Bossy
  9. Doksandört Ft. Sayedar
  10. Malesef Aynı

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir