Türkçe Rap

DevRap Freestyle Yarışması Geri Dönüyor

Türkçe rap aleminin eski ve adını duyurmuş olan DevRap Freestyle yarışması, yılların ardından geri dönüyor. İlk olarak 2013 yılında düzenlenen Freestyle turnuvası Türkiye’deki rap dünyasında büyük ses getirdi ve tarihe geçti.

Organizasyonun düzenlediği yarışma ve konserleri binlerce kişi canlı olarak dinlerken, YouTube kanallarındaki videolar milyonlarca kere izlendi. Geçtiğimiz günlerde ise organizasyondan dinleyicileri sevindiren bir açıklama geldi.

DevRap’in yaptığı açıklamaya göre son zamanlarda oldukça artan sosyal medya üzerindeki atışmalar yerine Freestyle arenasında kozların paylaşılması için girişimler başlattıklarını belirtti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

DevRap Tarafından Yapılan Tam Açıklama

“DevRap Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde 70’in üzerinde Hip-Hop etkinlikleri düzenlemiştir. 20 Nisan 2013 Tarihinde düzenlemiş olduğumuz DevRap Freestyle Yarışması Sadece bizim değil Türkçe sözlü Rap müzikte kendini kanıtlamış Rapçilerin de büyük katkısı ile gerçekleşmiştir. Geçtiğimiz yıllar içerisinde ve günümüzde yeniden düzenlenmesi için yoğun bir isteğinizin olduğunun da farkındayız. Bu dönemde sosyal medya tartışmalarına son verip Hip-Hop kültürünün geleneğindeki Freestyle’da kozların paylaşılması için girişimlerimizi başlattığımızı siz değerli Hip-Hop askerlerine duyuruyoruz!”

You may also like

2 Comments

  1. Abi ben bunu Los Angeles dan aldım bune naptınız aq

    – Grogi

  2. abi ne zamanın haberi bu

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap