Diablo63’ün Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

Bir süredir Massaka ile Diablo63’ün aralarında geçen Diss şarkılarında son şarkı birkaç dakika önce çıkışını yaptı. Diablo63 Maskem isimli şarkısı Massaka’nın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Diablo63’ün yayınladığı toplam 4 şarkıdan 3’ü Massaka Diss şarkısıdır. Diss şarkılarının yayınlanmasından beri ikili sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine ölüm tehditlerinde bulundu. Ayrıca iddialara göre ikili Almanya ve Hollanda’da birbirleri ile çatıştı. Fakat yerel basında bu olaylar hiç yer almadı.

Bu olaylardan haftalar sonra ise Diablo, Nisan ayının Massaka’nın öleceği ay olarak sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Bu süreçte yine tehditler devam etti.

Nisan ayının sonunda yine çatışma iddiaları ortaya çıktı ve Diablo Instagram hesabı üzerinden Massaka’yı ölmekten beter ettiğini söyledi. Bugün yayınlanan şarkı ile bütün olaylar açığa çıktı.

Diablo63 Gerçekte Kim?

Bugün yayınlanan Maskem şarkısı ve klibi ile bütün olaylar berrak hale geldi. Maskem şarkısının başında Massaka’yı hedef alan şarkı, sonlara doğru hem sözleri hem klibi ile olayları açığa kavuşturuyor. Şarkının video klibinin sonunda Diablo63 maskesiz hale geliyor ve Massaka’nın Diablo63 ile aynı kişi olduğunu görüyoruz.

Massaka’nın Olaylar Hakkındaki Açıklaması

“Bizim ne prime ihtiyacımız var ne o primden gelecek paraya!!! Zaten senelerdir savaşıyouz,Şimdi de dışarıda o aptalları eğlendirmek içinmi savaşacaz sandınız??? Sokaklarda kayıbımız çok oldu,Halâ da savaşıyoruz. Durmak yok,dost ve düşmanı ayıkladik ve inanin cok düşman yüzünü gösterdi .Diss istiyorsunuz hatta rapçiler birbirini öldürsün istiyorsunuz.Bircok kişi ona bile eyvallah diyor. Madem öyle sizlere en kralını oynarız. Massaka dinleyicileri yine kendini gösterdi çok sağlam kitlesiniz.Sadık ateşli baba kitleye sahip olduğumuz icin gururlanıyoruz.Sizi seviyorum inanin.Düşündükçe ve gördüklerimle tüğlerim diken diken oluyor.Biz hepsini gördük, Massakayı yerlerde zanneden çok kisi boşa sevindiniz,Kral geri döndü 😉 !!!!! “

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

3 thoughts on “Diablo63’ün Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

 • Avatar
  23 Ağustos 2019 tarihinde, saat 23:10
  Permalink

  prim se prim hangi repçi bu kadar zekii aq adam diyoki bana benden başka kimse diss atamaz diyo

  Yanıtla
 • Avatar
  6 Ocak 2020 tarihinde, saat 12:54
  Permalink

  ahmetttttt **** **** ahmet

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!