Türkçe Rap

DJ Khaled Saçı ve Sakalı Yüzünden Dalga Konusu Oldu

DJ Khaled Saçı ve Sakalı Yüzünden Dalga Konusu Oldu

Khaled bin Abdul Khaled veya sahne adı ile DJ Khaled, bu sefer yaptığı parçalar ile değil, saçı ve sakalı ile gündeme geldi. Ünlü DJ, dünya çapındaki Korona virüs salgınının ortasında evde sıkışmış birçok insan gibi bakımlı kalmak için mücadele ediyor.

İlginizi Çekebilir: Dünyadan Korona Virüs Graffitileri

19 milyondan daha fazla takipçiye sahip sanatçı Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Saçları ve sakalı ile kendine has bir stili olan ünlü isim yaklaşık 2 gün önce çocukları ve eşi ile bir fotoğraf paylaştı.

Paylaştığı fotoğrafta saçının ve sakalının oldukça bozulduğu görülen DJ Khaled hakkındaki yorumlar gecikmedi. Gelen yorumların üzerine başka bir paylaşım yapan DJ, “Saçımı kestirmemi istemiyorlar! Saç kesimi alacağım Yakında anlayacağım lol Karantina uyarısı Benim Barbour’umda bir uzay giysisi olsun! Sakal yağına ihtiyacım var! Lol!” şeklinde alaycı bir cevap verdi.

Ünlü isim tarafından paylaşılan gönderiyi aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B-7fqQBJD5Y/

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap