DJ Khaled ve Drake Bu Cuma 2 Yeni Şarkı Yayınlayacak

DJ Khaled, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile bu cuma günü Drake ile birlikte ortaya çıkaracakları iki yeni şarkı hakkında takipçilerinin heyecanını oldukça arttırdı.

Akşam saatlerinde attığı Tweet’te ünlü DJ bu cuma saat tam 00:00’da 2 Drake düetinin yayınlayacağını belirtti. Khaled ve Drake, daha önce I’’m On One, No New Friends, For Free ve To The Max gibi şarkılarda bir araya gelmişti.

İlginizi Çekebilir: Katliam 4 Tanıtımları Billboard’larda Görüldü

DJ Khaled tarafından bu paylaşımın yapılmasının ardından bir süre sonra Türk asıllı dünyaca ünlü prodüktör OZ da DJ Khaled’in paylaşımında kullandığı emojiler ile bir Tweet attı. Bu Tweet’i ardından OZ’un takipçileri cuma günü yayınlanacak 2 parçanın prodüktörlüğünde OZ’un yer alabileceğini tahmin etti.

Paylaşılan Tweet’leri aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!