DJ Sivo Kimdir?
DJ Sivo Kimdir?
Kimdir?

DJ Sivo Kimdir?

ozgurhiphop.com’da yayınladığımız kimdir yazı serimizin bu bölümünde DJ Sivo kimdir diyoruz. Bu yazıda sanatçının Spotify hesabı üzerinden ulaştığımız biyografisini sizlere aktarırken, kaç yaşında, gerçek adı, nereli ve şarkıları gibi çok fazla merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışıyor olacağız.

DJ Sivo Kimdir?

DJ Sivo 1986 yılında Berlin’de doğdu. Türkiye’de ikamet ediyor. Turntablist DJ ve Yapımcısıdır. Son 17 yıldır Hip Hop sahnesinde. Türkiye’de sayısız konser verdi ve Avrupa konserlerinde Türk rap yıldızlarına katıldı. Türk rapçiler Ceza ve Gazapizm’in resmi turne DJ’idir. İlk prodüktör albümü “Griot”u 2021’de çıkardı.

Sizler için hazırladığımız DJ Sivo Kimdir? yazımız hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bu yazıyı sosyal medya üzerindeki hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Kimdir?

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir