arama

DJ Suppa’dan Çağrı Sinci ve Set Düeti: Hayırlı İşler

Ankara merkezli Vooddoo Records bünyesinde çalışmalarına devam eden DJ Suppa, İzmirli iki rapçi Çağrı Sinci ve Set ile Hayırlı İşler parçasında bir araya geldi.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yusufcan Aksu

Ankara merkezli Vooddoo Records bünyesinde çalışmalarına devam eden DJ Suppa, İzmirli iki rapçi Çağrı Sinci ve Set ile Hayırlı İşler parçasında bir araya geldi. 4 Ekim’de yayınlanan parça toplamda 3 dakika 14 saniye uzunluğunda.

Şarkı dijital müzik platformları ve YouTube’daki yerini Vooddoo Records etiketi ile aldı. Parçanın prodüktörlüğünü DJ Suppa yaparken, YouTube’da yayınlanan video klip daha önce Rota ve Emcey ile de gördüğümüz AyıkOl.Art tarafından hazırlanmış.

Hayırlı İşler isimli şarkıya tüm dijital müzik platformları üzerinden, sanatçılara ise @setizmir, @cagrisinci ve @djsuppa adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.