Türkçe Rap

DMX Rehabilitasyona Başlıyor

DMX Rehabilitasyona Başlıyor

Yaklaşık 2 gün önce bir Instagram paylaşımı yapan DMX, kendini bir rehabilitasyon merkezine yerleştirdiği haberini bütün takipçileri ile paylaştı. 48 yaşındaki sanatçı yaptığı açıklamada, hayatında ailesini ön plana koyduğundan dolayı bir rehabilitasyon merkezine yattığı söyledi. Sanatçı yaptığı açıklamanın devamında iptal ettiği konserler yüzünden hayranlarından özür dilerken, destekleri için de teşekkür etti.

Haziran 2017’de mahkeme tarafından vergi kaçakçılığı yaptığı nedeniyle suçlu bulunan DMX, kefaret ihlali nedeniyle Ocak 2018’de bir yıllık hapis hayatına başlamıştı. 2019’un ilk ayında serbest kalan sanatçı It’s Dark and Hell Is Hot albümünün yirminci yılına özel bir tur planlamıştı.

Uzun süredir sağlık sorunları yaşadığı bilinen sanatçının 2017’den beri madde bağımlılığıyla mücadele etmekte. DMX, 2017’nin Nisan ayında yine rehabilitasyon merkezine yatması sebebi ile bir dizi konseri iptal etmişti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap