Türkçe Rap

Dr.Dre beyin anevrizması nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Dr.Dre beyin anevrizması nedeniyle hastaneye kaldırıldı
Dr.Dre beyin anevrizması nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Hip  Hop dünyasının en çok tanınan karakterlerinden biri olan rapçi ve prodüktör Dr.Dre, son çıkan haberlere ve açıklamalara göre beyin anevrizması nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

TMZ’nin kaynak gösterildiği haberlere göre 55 yaşındaki sanatçı 4 Ocak Pazartesi günü beyin anevrizması geçirdi. Son zamanlarda eşi ile boşanma davası ile gündeme gelen Dre’nin şu anda Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’nde müşahede altında tutulduğu biliniyor.

İlginizi Çekebilir: 140Journos’un Ohash belgeseli Exxen’de yayınlandı

Dr.Dre geçirdiği bu rahatsızlığın gündem olmasının ardından sanatçı Instagram hesabı üzerinden de bir açıklamada bulundu. Gerçek adı Andre Romelle Young olan sanatçı yaptığı açıklamada “İlgileri ve iyi dilekleri için aileme, arkadaşlarıma ve hayranlarıma teşekkür ederim. Çok iyiyim ve tıp ekibimden mükemmel bakım alıyorum. Hastaneden çıkıp yakında eve döneceğim. Cedars’daki tüm büyük tıp uzmanlarına seslenin.” dedi.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap