Drake 2 Çalışana 10 Bin Dolar Bahşiş Verdi

Geniş gönlü ile tanınan Drake, bunu bir kez daha kanıtladı. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki bir McDonald’s şubesinden yemek alan sanatçı, bahşiş olarak 2 kadın kasiyere 10.000 dolar nakit verdi. Ardından ise bu durumun sosyal medyada ses getirdi.

Olayın ortaya çıkışı restaurantta bulunan bir kişinin Twitter hesabı üzerinden bu durumu paylaşmasıyla oldu. Twitter kullanıcısı aldığı geridönüşlerin ardından olayı fotoğrafladı ve paylaştı. Fotoğrafta kasada kasiyerler ile konuşan Drake ve etrafındaki korumalaraı görülebiliyor.

Drake buna benzer bir davranışı geçtiğimiz yıl yayınlanan God’s Plan için parçasının klibi için de yapmıştı. Sanatçı bir üniversite öğrencisine 50.000 dolar, sokaktan rasgele insanlara bir deste para ve daha birçok kişiye yardımda bulunmuştu. Söylenene göre Drake God’s Plan klibi için yaklaşık 1 milyon dolar yardımda bulundu.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizimle yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!