Drake 300 Bin Dolarlık 2Pac Kolyesi İle Gündemde

Geçtiğimiz günlerde kırdığı Billboard Hot 100 listesi rekoru ile gündemimize gelen Drake, kısa süre sonra yine gündemimize konuk oluyor. 29 Temmuz Çarşamba günü Jason Of Beverly Hills tarafından paylaşılan gönderi ile Drake’in yeni yaptırdığı kolyeler gün yüzüne çıktı.

Tanınmış isimlere ısmarlama olarak lüks takılar hazırlayan Jason Of Beverly Hills tarafından paylaşılan son gönderide Drake için özel olarak hazırlanan iki farklı 2Pac kolyesi görücüye çıktı. 2Pac’ın yüzünün yer aldığı kolyeler hem tasarımı hem de fiyatı ile gündemde.

Her bir parçan kolyenin tahmini değeri 300.000 dolar, yani iki kolye için toplam 600.000 dolar Drake’in cebinden çıktı. Her iki kolye de, 70 karat kusursuz beyaz ve doğal sarı elmasın yanı sıra toplam yarım kilodan fazla altın içeriyor ve bir elmas zincir ile tamamlanıyor.

4 milyon Türk Lirasının üzerinde bir değere sahip olan kolyeleri yazımızın sonundaki Instagram gönderisinde görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!