drake-matthew-williamsa-40-karatlik-kobra-kolye-hediye-etti
Moda

Drake, Matthew Williams’a 40 Karatlık Kolye Hediye Etti

Hip Hop kültürünün en etkileyici mücevher koleksiyonuna sahip olan ünlü rapçi Drake, kısa bir zaman önce Matthew Williams’a ALYX 9SM serisinden 40 karatlık, elmas kaplı bir kolye hediye etti. Ortalama olarak ABD’deki bir evden pahalı olan kolye ve saatlere sahip olan Drake, ünlü arkadaşına direkt servetinden bir parça vermek yerine hediye alma yolunu seçti.

Matthew Williams’ın kim olduğunu bilmeyenler için, ALYX Sonbahar Kış koleksiyonunu çıkartan isim, daha sonra resmi kıyafetlerden sokak kıyafetlerine, ayakkabılara, aksesuarlara ve modaya dair ihtiyaçları karşılamaya yönelik ürünler üretiyordu. Moncler, Nike, Audemars Piguet gibi markalarla çalışan Williams’ın, kendi tarafından patentli Cobra adlı kemer tokaları da mevcut.

İlginizi Çekebilir: Nike Air Max 2090 Air Max Serisinin 30.Yılına Özel Olarak Geliyor

Moda dünyasındaki yolculuğu boyunca Williams, Drake ile iyi bir arkadaşlık kurmayı başarmış. Williams’ın yeni kolyesinde, ALYX 9SM imzalı COBRA tokası tasarımına sahip, tamamen platin ve 40 karatlık beyaz elmas bulunuyor.

Ünlü rapçinin arkadaşına hediye ettiği kolyeyi yazımızın sonunda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

JASON OF BEVERLY HILLS (@jasonofbeverlyhills)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir