Drake’den sonra Quavo da Spotify 1 milyar dinlenme plaketinde yemek yedi

Drake’in 2018 yılında yayınlanan In My Feelings şarkısının 1 milyar Spotify dinlenmesine ulaşmasının ardından, Migos ekibinin üyelerinden biri olan Quavo da Post Malone ile düeti olan Congratulations şarkısı ile bu dinlenme barajını aşan işlerden biri oldu.

Quavo da ünlü sanatçıların Spotify’ın 1 milyar dinlenmeye ulaşan isimlere gönderdiği plaket ile yaptığı gösteri furyasına katıldı. Eylül ayında Drake’in kendisine gönderilen plaketin üzerinde makarna yemesinin ardından, Quavo kendi plaketinin üzerinde kahvaltı yaptı.

İlginizi Çekebilir: Kayra, Fongogo ile albüm ve tişörtleri satışa sunuyor

Gümüş bir tabağa benzeyen bu plaketin üzerinde daha önce Halsey abur cubur, Major Lazer ise tavuk kanatı yerken bir fotoğraf paylaşmıştı. Görünüşe göre Drake’in başlattığı bu akım sanatçılar arasında devam edecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!