Türkçe Rap

Drake Sevdiği Dizinin Yapımcısı Olup Devam Ettirdi

drake top boy dizisi

Dünyaca ünlü rapçi Drake, zevkleri ile dünyada gündeme geldi. 32 yaşındaki sanatçı 2011 ile 2013 yılları arasında İngiliz televizyon kanalı Channel 4 üzerinde yayınlanan Top Boy dizisine sevgisinden dolayı yapımcılığını üstlenerek ekranlara döndürüyor.

Dizinin yayının kaldırılmasından sonra sanatçı Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile dizinin yayından kaldırılmasına üzüldüğünü belirtmişti. Bir süre sonra dizinin yaratıcı ekibi ile iletişime geçen sanatçı, dizinin üçüncü sezonu için kaynak sağlamayı teklif etti.

Geçen bu sürenin ardından ise dizinin üçüncü sezonu kayda alındı. Netflix üzerinden izleyiciler ile buluşturulacak dizinin ilk gösterimi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Dizi 13 Eylül’de Soundtrack albümü ile birlikte yayınlanacak.

Dizi Müziklerinin Yer Aldığı Albüm de Yayınlanacak

Dizinin 13 Eylül’de Netflix’te yayınlanması ile birlikte bir müzik albümü de paylaşılacak. 17 parçadan oluşan albümde Drake’in de bir şarkısı yer almakta. İşte albümde yer alan şarkılar;

 1. Nape Smallz – Riding On E
 2. Fredo – Freddy
 3. Headie One – Hard To Believe
 4. Baka – My Town Ft. Giggs
 5. M Huncho – One Summer
 6. Youngs Teflon – Overseer
 7. Dave – Professor X
 8. SL – 100 Thoughts
 9. Popcaan – Billions Ft. Quada
 10. AJ Tracey – Elastic
 11. Ghetts – Listen
 12. Avelino – Belly Of The Beast
 13. Little Simz – Venom
 14. Teeway – Feeling It
 15. Nafe Smallz – 8 Missed Calls
 16. Dave – God’s Eye
 17. Drake – Behind Barz

Yapımcısı Drake Olan Top Boy Dizisinin Konusu

Top Boy, Ronan Bennett tarafından yazılan ve yaratılan ve ilk olarak 31 Ekim 2011’de Channel 4’te yayınlanan, Yann Demange ve Jonathan van Tulleken tarafından yönetilen bir İngiliz televizyon dizisidir. Uyuşturucu ve sokak çetelerine katılan bir grup insanın hayatını anlatıyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap