Türkçe Rap

Drake, Spotify’da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı oldu

Drake, Spotify'da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı oldu
Drake, Spotify'da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı oldu

34 yaşındaki Kanadalı sanatçı Drake, kırdığı yeni rekor ile adından söz ettiriyor. Chart Data’nın paylaştığı verilere göre Drake Spotify’da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı olarak tarihe geçti.

İlginizi Çekebilir: Sayedar, Vinnie Paz ve ILL Bill düetini duyurdu

ChartMasters’ın verilerine göre ise Drake kendi yayınladığı şarkılardan 35,704,203,269 dinlenme alırken, konuk sanatçı olarak yer aldığı parçalardan 14,297,795,559 dinlenme alarak 50 milyarlık rekor sayıya ulaşmış oldu.

Drake ise bu rekorun ardından Instagram hesabından rekoru kırdığını belirten bir metni ve bir gülücük emojisi paylaşarak sade bir duyuru yaptı.

Yine ChartMasters’ın verilerine göre Drake’in 1 milyar dinlenmeyi geçen 3 şarkıda, 100 milyon dinlenmeyi geçen 91 şarkıda ve 10 milyon dinlenmeyi geçen 209 şarkıda ismi yer alıyor.

Drake, Spotify'da 50 milyar dinlenmeye ulaşan ilk sanatçı oldu

ChartMasters verilerine göre en fazla dinlenmeye sahip ilk 5 sanatçı.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap