Ege Çubukçu – BADD Trip Video Klibi Çıktı

Ege Çubukçu’nun 14 Haziran’da yayınlanan şarkısı BADD Trip bir video klibe sahip oldu. Basemode Records etiketi ile yayınlanan parça, yaklaşık 2 haftanın ardından bir video klip ile YouTube üzerinden de yayınlandı.

Toplamda 4 dakika 12 saniye uzunluğundaki video klip, şarkıdan yaklaşık 2 dakika daha uzun. BADD Trip şarkısının video klibinin yönetmenliğini Mert Doğan yaparken, görüntü yönetmenliği Günce Durmaz, sanat yönetmenliği ise Emre Yılmaz tarafından yapılmış.

Çekim sonrası kurgu, renk ve VFX gibi işlemler ise Mustafa İlkay Tapik’in ellerinden çıkmış. Klibe hemen geçiş yapalım. İyi seyirler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!