Eko Fresh çevrimiçi market şirketi büyümeye devam ediyor
Eko Fresh çevrimiçi market şirketi büyümeye devam ediyor
Türkçe Rap

Eko Fresh çevrimiçi market şirketi ile büyümeye devam ediyor

Cüneyt Kızılkaya, Malic Bargiel, Eko Fresh ve Tobias Kim’den oluşan ekip, Almanya’da Lieferuete.de isimli bir çevrimiçi market şirketi 2019 yılında kurmuştu. Şirketin kurucu ekibi arasında yer alan Eko Fresh, pazarlama ve tanıtım işlerini üstlenmişti.

Ülkemizde artık neredeyse tüm şehirlerde yaygınlaşan bu hizmetin Almanya’daki versiyonu olan Lieferuete.de, 1000’den fazla ürünü 50 dakika içerisinde evlere servis etmeyi vaat ediyor.

İlk başta sadece Almanya’nın Köln şehrinde hizmet veren girişim şu anda Köln, Gummersbach, Wiehl, Bergneustadt ve Bonn şehirlerinde aktif olarak hizmet veriyor ve büyümeye devam ediyor.

Klasik market ürünlerinin haricinde platformda alkol ve tütün ürünlerinin de satışı Almanya’da yasal olduğu için yapılabiliyor.

Express.de’den Kira Bayer’e geçtiğimiz yıllarda konuşan Eko Fresh, şirketi “Hayal edin: Evde bir partiyi kutluyorsunuz, artık dışarı çıkmak istemiyorsunuz ve sigaraya ihtiyacınız var. O zaman bizi arayın ve biz onu size getireceğiz.” sözleri ile açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir