Elon Musk’a Özel Air Jordan 1 Tesla Yapıldı

Nike’ın ikonikleşmiş ayakkabı modellerinden olan Air Jordan 1, Tesla ve SpaceX şirketlerinde yaptıkları ile Tony Stark lakabını alan Elon Musk’a özel olarak yeniden ele alındı. Instagram’da DM Custom Sneakers ismi ile var olan Los Angeles/Amerika’lı olan tasarımcı Elon Musk için özel bir ayakkabı yaptı.

Özel olarak hazırlanan bu ayakkabı, Elon Musk California’daki etkinlikte Tesla’nın yeni SUV modeli olan Model Y’yi tanıtmak için sahneye çıktığında ayağında görüldü. Siyah ve kırmızı renklerin ağırlıklı olduğu ayakkabı, timsah/yılan derisi görünümü verilmiş. Ön tarafta yer alan kırmızı Tesla logosunun haricinde ayakkabı kırmızı çizgileri ile ilgileri üzerine topluyor.

Şu anda dünyada tek bir örneği bulunan ayakkabının satışa sunulup sunulmayacağı belli değil. Lütfen bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!