Emboli’nin yeni albümü Seçilmişim yayınlandı

PMC ekibinde yer alan sanatçılardan biri olan Emboli yeni albümü Seçilmişim ile birlikte gündemimize geliyor. 22 Ekim Perşembe gününün ilk dakikalarında yayınlanan albüm toplamda 7 şarkıdan oluşuyor.

Sanatçının Spotify’da yayınlanmış olan ikinci albümü Seçilmişim, toplamda 20 dakika uzunluğundan oluşuyor ve PMC etiketi ile dijital müzik platformlarında yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Beklenen proje Fight Kulüp 2 şarkısı yayında!

Emboli’ye Patron, Sevgi ve POS’un eşlik ettiği albümün altyapılarında Astral, Uğur Öztürk, Efe Can ve gazellebeatz imzası bulunuyor. Mix işleminin Kupa A, İlkay Burak ve Berkant Merdivan tarafından yapılırken, Mastering işlemi sadece Kupa A tarafından yapılmış.

Kapak fotoğrafının gv23’ün ellerinden çıktığı albümü yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Emboli – Seçilmişim Albümü Şarkıları

  1. Karanlık Ft. Patron
  2. Seçilmişim
  3. Uzaklaşın Benden
  4. Rızasını Al Dünlerin Ft. Sevgi
  5. Hırs
  6. Onurlu Para
  7. Defolup Git Ft. Pos

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!