Eminem 2020 Yılındaki İlk İşini Yayınladı

Rap God unvanı ile tanıdığımız Eminem, 2020 yılındaki ile işini ve ilk albümü 17 Ocak Cuma günü yayınladı. Usta sanatçı Music To Be Murdered By isimli albümünü tüm dünyadaki dinleyicileri ile paylaştı.

2018 yılında yayınladığı Kamikaze albümü ile ülkemizde Diss furyasını başlatan Eminem, yeni albümünde 20 şarkı ve 9’dan fazla düet ile dinleyicilerin karşısına çıktı. Music To Be Murdered By isimli 20 şarkıdan oluşan albüm toplamda 64 dakika 22 saniye uzunluğunda.

Albümde yer alan düetler arasında geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü rapçi Juice WRLD ile de bir şarkı yer alıyor. Music To Be Murdered By‘da yer alan şarkıların baş prodüktörlüğü Hip Hop dünyasının efsane ismi Dr.Dre tarafından yapılmış.

Albümün ismi ve kapak resmi, yönetmen Alfred Hitchcock’un yer aldığı 1958 tarihli albüme bir gönderme. Eminem bu göndermeyi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile “ustadan esinlenmek” olarak tanımladı.

Yazımızın sonundaki eklenti ile efsane ismin yeni albümüne direkt olarak ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Eminem – Music To Be Murdered By Albümü Şarkıları

 1. Premonition – Intro
 2. Unaccommodating Ft. Young M.A
 3. You Gon’ Learn Ft. Royce Da 5’9, White Gold
 4. Alfred – Interlude
 5. Those Kinda Nights Ft. Ed Sheeran
 6. In Too Deep
 7. Godzilla Ft. Juice WRLD
 8. Darkness
 9. Leaving Heaven Ft. Skylar Grey
 10. Yah Yah Ft. Royce Da 5’9, Black Thought, Q-Tip, Denaun
 11. Stepdad – Intro
 12. Stepdad
 13. Marsh
 14. Never Love Again
 15. Little Engine
 16. Lock It Up Ft. Anderson .Paak
 17. Farewell
 18. No Regrets Ft. Don Toliver
 19. I Will Ft. KXNG Crooked, Royce Da 5’9, Joell Ortiz
 20. Alfred – Outro

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Eminem 2020 Yılındaki İlk İşini Yayınladı

 • Avatar
  15 Şubat 2020 tarihinde, saat 21:46
  Permalink

  ulkemizde sözlük açıldıktan sonra ilk aradığım üçüncü şey eminemin 2020 deki albümü … biz kulaklarımızı kapattığımızda acaba eminem ne yaptı diyerekten… bazen de Amerikan Başkanı konuşurken araya girip sözünü kesenler var… onlar da bizim kulaklarımızı kapatıyorlar…. ben Amerikadan iki şey istiyorum artık… birincisi net olarak Görüşmek ve anlaşmak.. ikincisi eminemin albümleri hakkımda bilgi edinmek.. üçüncüsü de.. bir üçüncü dilek hakkımın olması.. cünkü birinci ve ikincisi benim en doğal hakkım.. ilk hakkımı onlar için iyi dileklerimi iletmek.. ikincisi de ülkemin son bir yüzyıl içinde aradaki farkı kapatmakla mesgûl ve sadece kendisi ile yarışabilen.. iyi bir dost olduğunun refere edilmesi.. çünkü bir yerden bir yardım Amerika için herzaman bir sôz vermiş.. ve onu koruyor.. biz gözlerimizi kapatsakta o görüyor.. biz onun farkındayız ve dikkatînî çekmek kadar doğru yaptığımızı da bilmek… sizce hakkımız değil mi?.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!