Eminem, #GodzillaChallenge’ı Başlattı

Geçtiğimiz aylarda 2020 yılındaki ilk işi olan Music To Be Murdered By isimli albümünü yayınlayan Eminem, hayatını kaybeden sanatçı Juice WRLD ile düeti olan ve albümde yer alan Godzilla şarkısı üzerinden bir meydan okuma başlattı.

#GodzillaChallenge isimli bu meydan okumada dinleyiciler Godzilla şarkısının Eminem’in en hızlı olduğu kısmını okumaya çalışıyor. Eminem tarafından bu meydan okumanın başlatılması ile belirlenen etiket üzerinden milyonlarca paylaşım yapıldı.

İlginizi Çekebilir: Eminem Kendi Rekorunu Tekrardan Kırdı

Efsaneleşmiş sanatçı Juice WRLD ile düeti olan Godzilla isimli şarkısında kendi rekorunu tekrardan kırmıştı. Sanatçı bu meydan okumaya konu olan şarkısının üçüncü bölümünde saniyede 7.46 kelime okuyarak bir önceki rekorunu egale etmişti.

Buraya tıklayarak Twitter üzerinden paylaşılan videolara ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir