Eminem Kendi Rekorunu Tekrardan Kırdı

17 Ocak 2020 Cuma günü Eminem Music To Be Murdered By isimli albümünü tüm dünyadaki dinleyicileri ile paylaştı. Toplamda 20 şarkıdan oluşan albümde Rap dünyasından birçok isimle düet vardı.

Sanatçının düetleri arasında geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan Juice WRLD ile de bir şarkı bulunuyordu. Godzilla isimli şarkı, Juice WRLD ile düet olmasının yanında başka bir odak noktası daha taşımakta.

Genius isimli web sayfasının belirttiğine göre usta sanatçı bu düette Rap God şarkısındaki kelime okuma sayısı rekorunu tekrardan kırdı. Godzilla şarkısının üçüncü bölümünde Eminem saniyede 7.46 kelime okudu. Sanatçı bir önceki rekorunda saniyede 6.46 kelime okumuştu.

Tek rakibi kendi gibi görünen sanatçının son albümü Music To Be Murdered By, kısa sürede listelerde başa oturdu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!