Türkçe Rap

Eminem’in Yeni Albümü İle Diss Savaşları Başladı

Kamikaze Albümü Bomba Etkisi Yarattı!

Rap God veya yaşayan en iyi rapper olarak anılan Eminem, geçtiğimiz günlerde Kamikaze isimli albümünü piyasaya sürmesi ile bomba etkisi yaratmıştı. Toplamda 12 parça ve 1 skit’den oluşan Kamikaze albümü, bütün dünyada şaşkınlık ile karşılandı.

Albümde Joyner Lucas, Royce Da 5’9 ve Jessie Reyez gibi isimler ile düet yapan Eminem, Kamikaze albümünde Venom: Zehirli Öfke filmi için hazırldağı Soundtrack’e de yer verdi. Parçaların çoğunun prodüktörlüğünü Eminem ve Dr.Dre yapıyor.

Şu anda sadece dijital platformlarda satın alınabilir durumda olan albüm, şu anda belirli olmayan ileriki tarihlerde CD, Kaset ve plak olarak satın alınabilecek.

Diss Savaşları Başlıyor

Albümün yayınlanmasının ardından rap müzik severler sosyal medya platformları üzerinden eminem’in Diss’ledikleri ve Respect attıkları kişiler hakkında konuşmaya başladı. Eminem’in Diss attığı kişilerin başlangıcında Lil Wayne, Drake, Migos, Lil Pump, Donald Trump, Ja Rule, Die Antwoord, Kanye West, Mumble rap yapanlar ve daha birçok kişi vardı. Ayrıca Eminem, Kendrick Lamar ve Hopsin gibi kişilere de parçalarında Respect atarak yaptıkları işe saygı duyduğunu gösterdi.

Diss savaşları ise Machine Gun Kelly’nin Eminem’e Diss atması ile başladı. Yayınladığı parçada oldukça sert sözleri dile getiren MGK, herkes tarafından kendi ölüm emrini imzalamış kabul edildi. Ardından ise G-Eazy’den MGK’ye bir Diss parçası geldi. Bunun ardından ise 6ix9ine Instagram hesabı üzerinden bir video paylaşarak Eminem’e kendi beat’i(Lose Yourself) ile Diss atacağını bildirdi.

Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi untumayın.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap