Emir Yargın, HALKO ve Mezar Turizm’den Dar Teklisi Yayınlandı

İstanbul’dan Emir Yargın, Londra’dan Halko ve Mezar Turizm, içinde bulunduğumuz ruh halini mesafe tanımadan birlikte yaptıkları Dar isimli parça ile anlattılar.

20 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan Dar isimli parça, hem içinden çıkamadığımız evlerimizde duvarların üzerimize gelişine hem de bu süreçte bozulan beslenme alışkanlıklarımız sonucunda, kıyafetlerimizin içine giremeyişimize metaforik bir biçimde değiniyor.

Emir Yargın, HALKO ve Mezar Turizm’in yayınladığı Dar isimli teklinin müzik ve prodüksiyon işlemleri Mezar Turizm tarafından yapılırken, kapak görseli Cesx’in ellerinden çıkmış.

Emir Yargın “Dar” teklisinin üretim süreci hakkında, “Karantinanın şarkısı karantinanın bize öğrettiği şekilde hayata geçti. Karantina sürecinde alışkanlıklarımız arasına giren iletişim yöntemleri sayesinde aynı ülkede bile olmayan üç kişi başarılı bir projeye imza attık. Aslında önceden de bu teknolojilere sahipken böyle bir durum içinde olmasak, bu çalışmayı yapamazdık diye düşünüyorum.” dedi.

Parçaya yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!