Eno Ft. Anıl Piyancı – Mercedes Remix Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Eno ve Anıl Piyancı’nın yapacağı Remix düet, bugünün ilk saatlerinde YouTube ve diğer müzik platformları üzerinden paylaşıldı. Alles oder Nix Records etiketi ile yayınlanan ve altyapısı LIA x GUS’a ait olan parçanın Mix işlemi Gökhan Güler tarafından yapılırken, Mastering işlemi Volker “IDR” Gebhardt tarafından yapılmış.

Eno’nun Mercedes şarkısı ilk olarak Temmuz 2018’de yayınlanmıştı. Ardından bir araya gelen Anıl Piyancı ve Eno ikilisi bu şarkıya bir Remix yapma kararı aldı. Anıl Piyancı bu durumu “Bu sene spotify listemde en çok dinlediğim şarkıydı tesadüfen Türkçe remix yapmak isterken bana ulaştı Eno efsane keyifle okudum bende haliyle ? bakalım sizler de beğenecek misiniz ” olarak açıklıyor. Parçanın ori,jinal versiyonu YouTube’da 31 milyon görüntülenme sayısını aşmış durumda.

Şimdi hızlıca Eno Ft. Anıl Piyancı – Mercedes Remix parçasına geçelim. Lütfen bu parça hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!