Evren Besta – Kral Benim Yayınlandı

Türkçe Rap’in efsane gruplarından Mode XL’in üyesi olan Evren Besta’nın Kral Benim isimli yeni teklisi yayınlandı. Günün ilk saatlerinde dijital müzik platformlarından yayınlan şarkı, saat 11:00 civarında YouTube üzerinden video klibi ile yayınlandı.

Basemode Records etiketi ile yayınlanan şarkı toplamda toplamda 3 dakika 29 saniye uzunluğunda. 10 yıldan uzun zaman önce yayınlanan Mode XL şarkısı ile aynı isme sahip olan parçanın sözleri Evren Besta ve Evrim Barış tarafından yazılırken, altyapı usta sanatçının kendine ait.

Sabah saatlerinde yayınlanan Kral Benim video klibinde ise Deniz Güzelcik yönetmenliğinde çekilirken, yardımcı yönetmenlikte Şükrü Emre Ertop ve görüntü yönetmenliğinde Batuhan Kızıltepe yer almış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!