Türkçe Rap

Eypio’dan Beşiktaş İçin Özel Şarkı Geliyor

3 Mayıs Cuma günü Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin düzenlediği bahar şenliklerinde zorlu anlar yaşayan Eypio, bugün paylaştığı Instagram hikayeleri ile Beşiktaş için yaptığı şarkıyı duyurdu.

Şu sıralara İspanya’ya bağlı Kanarya Adaları’nda bulunan sanatçı, Instagram Hikayeler özelliği üzerinden paylaştığı 2 video ile Beşiktaş için hazırladığı şarkıdan kesitleri takipçilerine dinletti.

“Beşiktaş için beste yapmak için şampiyon olmaya gerek yok.”

Arkadaşları ile şarkıyı birlikte söyleyen Eypio, kendisine ulaşan duhuliye.com ekibine kısa bir açıklama yaptı. Sanatçı yaptığı açıklamada “Beşiktaş için beste yapmak için şampiyon olmaya gerek yok. Beşiktaş’ı çok seviyorum. Umarım taraftarlarımız keyif alır” dedi.

“Beşiktaş için beste yapmak için şampiyon olmaya gerek yok” sözlerinin ardından ise, bu cümlenin şampiyon olması büyük bir ihtimal olan Galatasaray’a şarkı yapan Şehinşah’a gönderme olabileceğini düşündürdü.

Sanatçı şu anda Beşiktaş için hazırladığı şarkının ismi ve çıkış tarihi şu anda belirtilmedi.

Şehinşah’tan Konu Hakkında Tweet

Şehinşah’a gönderme olması muhtemel sözlerin ardından karşı taraftan da birtakım mesajlar geldi. Birkaç tane Tweet atan Şehinşah bu konu hakkındaki düşüncelerini takipçileri ile paylaştı.

İlk Tweet’inde şaka ile karışık “Ahah akım başlattım. Şimdi şey mi demem gerekiyor ‘’TÜRKİYE YE RAP ŞEKLİNDE TARAFTAR MARŞINI BEN GETİRDİİİM’’” diyen sanatçı, bir sonraki Tweet’inde “İkimizde taraftarının sonsuza kadar dinleyebileceği parçalar yapmışız ama, doğruya doğru :D” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap