Yeni Çıkanlar

Eypio üç yılın ardından yeni albümü Urgan ile gündemde

Eypio üç yılın ardından yeni albümü Urgan ile gündemde

Günah Benim albümünü yayınlamasının üzerinden üç yıl geçen Eypio, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü Urgan ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Pek çok popüler işte milyonlarca kişiye ulaştığını gördüğümüz sanatçının yeni albümü 2 Ekim gününün ilk dakikalarında dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

İlginizi Çekebilir: Allame, Huzur isimli yeni albümünü yayınladı

10 parçadan oluşan albüm toplamda 30 dakika uzunluğundayken, sanatçıya düetleri ile Fuat, Tuğberk Işık, Hayki ve Çerkez gibi isimler eşlik etmiş. Albümün Genius sayfasında yer alan bilgilere göre albümdeki şarkıların prodüktörlüğünü Cemil Türkocağı ve Eypio‘nun kendisi yaparken, aranje ve Mix işlemi Kezzo, Mastering işlemi ise Babajim Istanbul Mastering Studios ve Güven Ersoysal tarafından yapılmış.

Albümde yer alan Çek Çek şarkısı yaklaşık 2 ay önce tekli olarak yayınlanırken, Naim isimli şarkı Naim Süleymanoğlu‘nun hayatını konu alan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin müzik albümünde yer almıştı.

2 Ekim’de Doğan Music Company etiketi ile yayınlanan albüm ile birlikte albüm ile aynı adı taşıyan şarkının video klibi netd müzik YouTube kanalı üzerinden paylaşılacak. Urgan şarkısının video klibinde yönetmenlik koltuğunda Burak Tuna‘yı görüntü yönetmenliğinde ise Fırat Aydın‘ı görüyoruz.

Sevilen ismin yeni albümünün tüm şarkılarına yazımızın sonunda yer alan Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Eypio – Urgan Albümü Şarkıları

  1. Çek Çek
  2. Utandım Ah Ft. Fuat
  3. Bu
  4. Urgan
  5. Dışarıda Yağmur Var Ft. Tuğberk Işık
  6. Kay Kay Ft. Hayki
  7. Pilates
  8. Defter Ft. Çerkez
  9. Naim – Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Orijinal Film Müziği
  10. Bu Gece

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir