Eytan & İndigo – Kalamam Sakin Yayınlandı

Uzun süredir sessiz olan İndigo’nun yeni albümünün habercisi olan ve Eytan ile düet yaptığı Kalamam Sakin yayınlandı. sanatçını İndigo Karşıyaka isimli YouTube kanalından ve Spotify üzerinden yayınlanan parça toplamda 3 dakika 26 saniye uzunluğunda.

Kalamam Sakin parçasının müzikal tarafında söz Eytan ve İndigo’ya ait. Şarkının altyapısı Yondo tarafından hazırlanırken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış. Kalamam Sakin’in video klibi ise İndigo tarafından yönetilmiş.

İphone 7 ile çekildiği belirtilen klip, İlke Kılınç tarafından kurgulandı ve görüntü yönetmenliği ise Alp Balcı tarafından yapıldı. Şimdi hızlıca İndigo’nun yeni şarkısına geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!