Türkçe Rap

Ezhel Açılan Davalar Hakkında Açıklama Yaptı

Popüler Rap sanatçısı Ezhel, hakkında açılan davalar ve yaşadığı durum hakkında Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Sanatçı yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan tutuklandı iddiası ve diğer alakalı iddialara cevap verdi.

Ezhe’in açıklamasında hakkında açılan çoğu davadan beraat ettiğini ve üzerinde bir yakalama kararı olmadığını söylerken, hiç sabıkasının olmadığını da belirtti. Hukuki süreç boyunca yaşadıklarından da bahseden sanatçı yeni albümüne odaklanmak istediğini söyledi. Tam açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Ezhel Dava Hakkındaki Tam Açıklaması

Herkese merhaba, Öncelikle beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Cansınız. İçinde bulunduğum durum ile ilgili sizi bilgilendirmem şart oldu, çok fazla asılsız haber ve spekülasyon yapıldı, yakalandı, tutuklandı vb. şeklinde. 2017 yılından itibaren hakkımda birden çok -özendirme- davası açıldı, hepsinden berat ettim, bunların bazıları kesinleşti. Çeşitli soruşturmalar açıldı, kovuşturmaya gerek yoktur kararı verdi savcılar. Bir tok mahkumiyet aldım, itiraz hakkımız var, hükmün açıklanması geriye bırakıldı. Şu anda hiçbir sabıkası, yakalama kararı olmayan bir kişiyim. Buna rağmen, hukukla izah edemediğimiz bazı sıkıntılar yaşıyorum. Yanlış anlaşılmanın, şu ana kadar muhatap olduğum yargı ve emniyet mensuplarının çoğuna hakkımı helal ederim. Bana bir çok sefer yardımcı oldular. En nihayetinde yasaları uyguladılar, görevlerini yaptılar. Ama yine de yıpratma süreci dar bir çevre tarafından en başından beri inatla sürdürülüyor.

Bir sure bu köşe kapmacanın dışına çıkmaya karar verdim. Tüm dikkatimi ve enerjimi, kaydetmekte olduğumuz yeni albüme, sevdiğimi sorumlu olduğum insanlara vermek istedim. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap