Ezhel Askere Sahnede Uğurlandı

Geçtiğimiz akşam albümlerinin YouTube tarafındaki sorunu ile gündemimize gelen Ezhel, 16 Kasım’daki Volkswagen Arena konserinde sahnelere kısa bir süre veda etti. 29 yaşındaki sanatçı Volkswagen Arena sahnesinde annesi ile birlikte askerlik görevini yerine getireceğini duyurdu.

Konserin sonlarına doğru Ezhel, T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu sanatçısı annesi Ulya Turgut’u sahneye davet eden Ezhel, duygu dolu anlar yaşadı. Sahneye çıkan Turgut, konsere katılan dinleyicilere “Herkese merhaba. Oğluma gösterdiğiniz sevgi için annesi olarak çok teşekkür ederim. 2019’un son konseri Sercan’ı askere gönderiyoruz. En büyük asker bizim asker” dedi.

Özgür Hip Hop olarak başarılı sanatçıya hayırlı tezkereler diliyoruz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!