Ezhel Ft. UFO361 – Bir Daha Remix Şarkısı İptal Edildi

Ezhel ve UFO361’in 15 Kasım 2019’da yayınlanan ve 12 şarkıdan oluşan ortak albümü Lights Out’ta yer alan Bir Daha isimli şarkının Remix versiyonunun geleceği geçtiğimiz günlerde dinleyiciler ile paylaşılmıştı.

İlginizi Çekebilir: Defkhan, Uppercut İsimli Albümünü Yayınladı

12 Mayıs Salı günü ise Ezhel, Bugy ve DJ Artz üçlüsünün oluşturduğu KOVL ekibi Twitter hesapları üzerinden bir duyuru paylaştı. Paylaşılan duyuruya göre 22 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanması planlanan “Bir Daha (Remix)” projesi, UFO361’in isteği ve çıkış takvimine uymaması nedeniyle iptal edildi.

Sanatçıların paylaştıkları Tweet’lere ve Lights Out albümünde yer alan Bir Daha şarkısına yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir